zwiększ czcionkę zmień kontrast

Rekrutacja uzupełniająca
Dodano: 2023-03-16

                                                               Rekrutacja uzupełniająca

Szanowni Państwo,

  informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli publicznych/oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będzie w formie elektronicznej  za pomocą programu Nabór do przedszkola  w dniach od 20 marca 2023 r. do 24 marca 2023 r. pod adresem: http://grodziskwielkopolski.przedszkola.vnabor.pl

  Prosimy o uważne zapoznanie się z poniżej zamieszczonymi  informacjami dotyczącymi terminów, zasad i kryteriów obowiązujących w postępowaniu uzupełniającym oraz z zakładką Pomoc / Podręcznik dla kandydata i w załączonym linku do filmu instruktażowego, który również pozwoli na zapoznanie się z programem i ułatwi wypełnienie wniosku  https://www.youtube.com/watch?v=bHsD9wmQ3WI

  • Dokonując zgłoszenia dziecka należy wskazać maksymalnie 3 placówki w preferowanej przez siebie kolejności (pozycja nr 1 oznacza najwyższy priorytet, a pozycja nr 3 najniższy).
  • Podając miejsce zamieszkania należy wpisać pełną nazwę miejscowości tj. Grodzisk Wielkopolski (nie stosować skrótów tj. Grodzisk Wlkp.).
  • Po wypełnieniu wniosku należy go wydrukować wraz z załącznikami, podpisać (wymagane podpisy obojga rodziców, opiekunów prawnych) i dostarczyć wraz załącznikami do przedszkola / oddziału przedszkolnego pierwszego wyboru do 24 marca 2023 r. do godz. 15:00 (załączniki znajdować się będą w programie Nabór do przedszkoli / Pliki do pobrania).

Zarządzenie Burmistrza w sprawie rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Uchwała Rady Miejskiej w sprawie ustalenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnych do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.